Zelený hygienický obal na respirátor nebo roušku - Antibacterial mask case

Novinka Certifikovaný výrobek!
Pouzdro na respirator nebo rousku zelena
Můžeme doručit do:
26.9.2023
40 Kč / ks
Skladem
Ochranný obal na respirátory

Obaly na respirátory - Medical mask case 

Díky obalu na respirátor již nebudete mít váš ochranný prostředek pomačkaný, nebo jakkoliv poškozený, bude vždy připraven k použití a uložen na správném místě. S obalem bude skladování respirátorů mnohem jednodušší, díky několika barevným kombinacím si obal nespletete např. s vaším rodinným příslušníkem. 

Již bylo prokázáno, že dýchání skrz znečištěný nebo jinak kontaminovaný respirátor, poškozuje plíce a způsobuje plicní komplikace, jako např. bronchitidu. Je potřeba našim plicím poskytnout relevantní péči a neohrožovat své zdraví, protože obsah bakterií v kabelce nebo kapse, našim plicím rozhodně neprospívá.

 

Výrobcem pouzdra na respirátor je řecká firma Techniplast

Firmu Techniplast zastupujeme pro Český a Slovenský trh. Jsme výhradním dodavatelem obalů na respirátor a plastové roušky. Výrobce vlastní tovární certifikaci a splňuje veškeré potravinářské normy, nebo také dokument o shodě. Dále také výrobky splňují evropskou certifikaci vhodnosti použití s potravinami "FOOD APPROVAL". Na naše výrobky se vztahují také evropské certifikace a MacPac. Také materiál - polypropylene, ze kterého je obal vyrobený, je schválený technickým certifikátem a Evropskou unií.

Obal na respirátor je opatřený naším logem PlastováRouška.cz

Na výrobku také najdete český detailní popis, každý obal je balený zvlášť do folie a je možné nakoupit po jednom kusu, nebo větší množství. K dispozici máme 6 barevných variací, do budoucna jich ale bude více. Pokud chcete zakoupit větší množství, doporučujeme vám variantu 12 ks Obal na respirátor v kartonukteré koupíte za zvýhodněnou cenu. Objednat můžete libovolné množství kartonů po 12 kusech. Pro zájemce o velkoobchodní nákup od 50 kartonů, nás kontaktujte na našem emailu info.niocafe@gmail.com.

 

Antibakteriální obaly na respirátory - Mask case

Kategorie: Hygienické obaly na respirátory a skládací obaly na roušky
Záruka: 2 roky
Materiál: Polypropylene n.5
Kapacita: 4 roušky nebo 2 respirátory
Velikost: 14x14x1
Vyrobeno v zemi: Řecko
Zpět do obchodu