Zelený hygienický obal na respirátor nebo roušku - Antibacterial mask case

Novinka Certifikovaný výrobek!
Pouzdro na respirator nebo rousku zelena
Můžeme doručit do:
8.7.2022
40 Kč / ks
Skladem

Obaly na respirátory - Medical mask case 

Díky obalu na respirátor již nebudete mít váš ochranný prostředek pomačkaný, nebo jakkoliv poškozený, bude vždy připraven k použití a uložen na správném místě. S obalem bude skladování respirátorů mnohem jednodušší, díky několika barevným kombinacím si obal nespletete např. s vaším rodinným příslušníkem. 

Již bylo prokázáno, že dýchání skrz znečištěný nebo jinak kontaminovaný respirátor, poškozuje plíce a způsobuje plicní komplikace, jako např. bronchitidu. Je potřeba našim plicím poskytnout relevantní péči a neohrožovat své zdraví, protože obsah bakterií v kabelce nebo kapse, našim plicím rozhodně neprospívá.

 

Výrobcem pouzdra na respirátor je řecká firma Techniplast

Firmu Techniplast zastupujeme pro Český a Slovenský trh. Jsme výhradním dodavatelem obalů na respirátor a plastové roušky. Výrobce vlastní tovární certifikaci a splňuje veškeré potravinářské normy, nebo také dokument o shodě. Dále také výrobky splňují evropskou certifikaci vhodnosti použití s potravinami "FOOD APPROVAL". Na naše výrobky se vztahují také evropské certifikace a MacPac. Také materiál - polypropylene, ze kterého je obal vyrobený, je schválený technickým certifikátem a Evropskou unií.

Obal na respirátor je opatřený naším logem PlastováRouška.cz

Na výrobku také najdete český detailní popis, každý obal je balený zvlášť do folie a je možné nakoupit po jednom kusu, nebo větší množství. K dispozici máme 6 barevných variací, do budoucna jich ale bude více. Pokud chcete zakoupit větší množství, doporučujeme vám variantu 12 ks Obal na respirátor v kartonukteré koupíte za zvýhodněnou cenu. Objednat můžete libovolné množství kartonů po 12 kusech. Pro zájemce o velkoobchodní nákup od 50 kartonů, nás kontaktujte na našem emailu info.niocafe@gmail.com.

 

Antibakteriální obaly na respirátory - Mask case

Kategorie: Hygienické obaly na respirátory a skládací obaly na roušky
Záruka: 2 roky
Materiál: Polypropylene n.5
Kapacita: 4 roušky nebo 2 respirátory
Velikost: 14x14x1
Vyrobeno v zemi: Řecko

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení